Svítidlo RABALUX 3207 ANTOINE, E14 1x MAX 40W, IP44, -K, -lm, chrom
Koupelnové nástěnné svítidlo Antoine v klasickém stylu doporučujeme těm, kdo hledají elegantní doplněk k zařízení své koupelny. Tento model lze umístit v blízkosti umyvadla nebo vany, kde poskytuje atmosférické osvětlení pro váš večerní rituál před spaním. Kovové svítidlo chromové barvy je doplněno o průhledné skleněné stínítko ve tvaru zvonku. Svítidlo Antoine lze upevnit na zeď pomocí kulatého dekoračního podstavce a lze jej používat s jedním světelným zdrojem o výkonu až 40W. Typ patice je E14. Krytí IP44 tohoto svítidla zajišťuje jeho ochranu proti vniknutí předmětů do průměru 1 mm a proti stříkající vodě z jakéhokoli směru. Rozměry tohoto koupelnového nástěnného svítidla jsou následující: šířka 110 mm, výška 130 mm, vzdálenost od stěny 210 mm. Tento model je dodáván bez světelného zdroje.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.57 kg |
| EAN: | 5998250332079 |
| Šířka (mm): | 110 mm |
| Výška (mm): | 130 mm |
| Krytí (IP): | IP44 |
| Barva stínidla: | průhledná |
| Barva svítidla: | chrom |
| Materiál stínidla: | Sklo |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Patice: | E14 |
| Styl svítidla: | Klasické |
| Typ svítidla: | Koupelnová svítidla |
| Vzdálenost od stěny (mm): | 210 |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
