Svítidlo RABALUX 3208 ANTOINE, E14 2x MAX 40W, IP44, -K, -lm, chrom
Koupelnové nástěnné svítidlo Antoine s 2 žárovkami v klasickém stylu doporučujeme těm, kdo hledají elegantní doplněk k zařízení své koupelny. Tento model lze umístit v blízkosti umyvadla nebo vany, kde poskytuje atmosférické osvětlení pro váš večerní rituál před spaním. Kovové svítidlo chromové barvy je doplněno o průhledné skleněné stínítka ve tvaru zvonku. Svítidlo Antoine lze upevnit na stěnu pomocí podlouhlého zaobleného dekorativního podstavce a lze jej používat se dvěmi žárovkami o výkonu každé až 40W. Typ patice je E14. Krytí IP44 tohoto svítidla zajišťuje jeho ochranu proti vniknutí předmětů do průměru 1 mm a proti stříkající vodě z jakéhokoli směru. Rozměry tohoto nástěnného svítidla s 2 žárovkami jsou následující: šířka 390 mm, výška 140 mm, vzdálenost od stěny 180 mm. Tento model je dodáván bez světelného zdroje.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.155 kg |
| EAN: | 5998250332086 |
| Šířka (mm): | 390 mm |
| Výška (mm): | 140 mm |
| Krytí (IP): | IP44 |
| Barva stínidla: | průhledná |
| Barva svítidla: | chrom |
| Materiál stínidla: | Sklo |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Patice: | E14 |
| Styl svítidla: | Klasické |
| Typ svítidla: | Koupelnová svítidla |
| Vzdálenost od stěny (mm): | 180 |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
