Svítidlo RABALUX 3214 FIDEL, E27 1x MAX 25W, IP20, -K, -lm, antická zlatá
Bodové svítidlo Fidel v industriálním stylu může být skvělou volbou do různých místností vašeho bytu: můžete jej namontovat do obývacího pokoje, ložnice, jídelny nebo i do kuchyně. Starožitné zlaté kovové svítidlo lze upevnit na zeď pomocí kulatého ozdobného podstavce. Toto svítidlo lze použít s jednou samostatně stojící žárovkou o výkonu až 25W. Typ patice je E27. V závislosti na vašem vkusu a místě instalace si můžete pro toto svítidlo zvolit teplý nebo přírodní bílý zdroj světla. Díky flexibilní hlavě svítidla můžete světlo tohoto nástěnného svítidla nasměrovat dle vlastního přání. Rozměry svítidla Fidel jsou následující: šířka 80mm, výška 100mm, vzdálenost od stěny 120mm. Tento model je dodáván bez světelného zdroje.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.199 kg |
| EAN: | 5998250332147 |
| Šířka (mm): | 80 mm |
| Výška (mm): | 100 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva svítidla: | antická zlatá |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Patice: | E27 |
| Styl svítidla: | Industriální |
| Typ svítidla: | Bodová svítidla |
| Vzdálenost od stěny (mm): | 120 |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
