Svítidlo RABALUX 3217 FIDEL, E27 4x MAX 25W, IP20, -K, -lm, antická zlatá
Bodové svítidlo Fidel se 4 žárovkami v industriálním stylu může být skvělou volbou do různých místností vašeho bytu: můžete jej namontovat do obývacího pokoje, ložnice, jídelny nebo i do kuchyně. Starožitné zlaté kovové svítidlo lze upevnit na zeď pomocí malého kulatého ozdobného podstavce. 4 hlavy svítidla jsou umístěny na nosné tyči sestávající ze dvou kusů a připevněny k ozdobné základně. Žárovky jsou volně stojící. Svítidlo Fidel lze použít se 4 žárovkami, každá s výkonem do 25W. Typ patice je E27. V závislosti na vašem vkusu a místě instalace si můžete pro toto svítidlo zvolit teplé nebo přírodní bílé zdroje světla. Díky flexibilním hlavám svítidla můžete světlo tohoto stropního svítidla nasměrovat podle svých potřeb. Rozměry bodového svítidla Fidel se 4 žárovkami jsou následující: šířka 740 mm, výška 130 mm, vzdálenost od stropu 115 mm, instalační průměr 80mm. Tento model je dodáván bez světelných zdrojů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.687 kg |
| EAN: | 5998250332178 |
| Šířka (mm): | 740 mm |
| Výška (mm): | 130 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva svítidla: | antická zlatá |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Patice: | E27 |
| Styl svítidla: | Industriální |
| Typ svítidla: | Bodová svítidla |
| Vzdálenost od stěny (mm): | 115 |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
