Svítidlo RABALUX 3219 RUFIN, E27 1x MAX 40W, IP20, -K, -lm, písková
Stolní svítidlo Rufin, které reprezentuje industriální styl, se doporučuje především do moderních obývacích pokojů nebo ložnic. Černé kovové svítidlo je doplněno o volně stojící světelný zdroj a kulatý ozdobný podstavec z buku. Svítidlo Rufin lze použít s jednou žárovkou o výkonu až 40W. Typ patice je E27. V závislosti na vašich preferencích si můžete pro toto svítidlo zvolit teplý nebo přirozený bílý zdroj světla. Pokud jej umístíte do ložnice na noční stolek, doporučujeme žárovku vyzařující teplé bílé světlo, které vám pomůže vytvořit příjemnou, intimní atmosféru pro váš relax. Šířka stolního svítidla Rufin je 200 mm, výška je 430 mm. Tento model je dodáván bez světelného zdroje.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.265 kg |
| EAN: | 5998250332192 |
| Šířka (mm): | 200 mm |
| Výška (mm): | 430 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | černá |
| Barva svítidla: | písková |
| Materiál stínidla: | kov |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Patice: | E27 |
| Styl svítidla: | Industriální |
| Typ svítidla: | Stolní lampy |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
