Svítidlo RABALUX 3239 OPHUS, LED 17,5W LED 4,5W, IP20, 3000K, 2300+450 without shadelm, satin nickel
Moderní stojící svítidlo Ophus bude skutečně trendovým kouskem zařízení vašeho obývacího pokoje, ložnice či pracovny. Kovový model ze saténového chromu doplňují průhledná skleněná stínítka a kulatá ozdobná základna. Obě deskovité hlavy svítidla mají zabudovaný LED světelný zdroj. Ten s větším průměrem má žárovku o výkonu 18,5W a světelným tokem 1750 lumenů, přičemž žárovka hlavy čtecí lampy má výkon 4,5W a světelný tok 360 lumenů. Životnost obou žárovek je 20 000 hodin a jejich barevná teplota je 3 000 K, tedy vyzařují teplé bílé světlo. Toto stojící svítidlo je stmívatelné, tzn. jeho jas lze měnit podle přání pomocí vypínače. Šířka svítidla Ophus je 255 mm, jeho výška je 1 800 mm. Na tento vynikající model poskytujeme 5letou záruku.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 6.4 kg |
| EAN: | 5998250332390 |
| Šířka (mm): | 255 mm |
| Výška (mm): | 1800 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | průhledná |
| Barva světla (K): | 3000 K |
| Barva svítidla: | satin nickel |
| Energetická třída: | F |
| Materiál stínidla: | Sklo |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Příkon (W): | 23 W |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Typ svítidla: | Stojací lampy |
| Životnost: | 20000 hod. |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
