Svítidlo RABALUX 3248 TARIEN, E14 1x MAX 40W, IP20, -K, -lm, chrom
Moderní nástěnné svítidlo Tarien může být skvělou volbou do různých místností vašeho bytu: můžete jej namontovat do obývacího pokoje, ložnice, jídelny nebo i do kuchyně. Železné svítidlo v barvě chromu je doplněno o stínidlo ve tvaru deštníku z tónovaného skla. Svítidlo Tarien lze upevnit na zeď pomocí čtvercového dekorativního podstavce v barvě chromu. Toto svítidlo lze použít s jednou žárovkou o výkonu až 40W. Typ patice je E14. V závislosti na vašem vkusu a místě instalace si můžete vybrat teplé nebo přírodní bílé zdroje světla. Díky flexibilní hlavě svítidla můžete světlo tohoto nástěnného svítidla nasměrovat dle vlastního přání. Rozměry svítidlaTarien jsou následující: šířka 100mm, výška 115mm, vzdálenost od stěny 150mm, instalační průměr 80mm. Tento model je dodáván bez světelného zdroje.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.35 kg |
| EAN: | 5998250332482 |
| Šířka (mm): | 100 mm |
| Výška (mm): | 115 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | kouřové sklo |
| Barva svítidla: | chrom |
| Materiál stínidla: | Sklo |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Patice: | E14 |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Typ svítidla: | Bodová svítidla |
| Vzdálenost od stěny (mm): | 150 |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
