Svítidlo RABALUX 3250 TARIEN, E14 4x MAX 40W, IP20, -K, -lm, chrom
Moderní stropní bodové svítidlo Tarien se 4 žárovkami může být skvělou volbou do různých místností vašeho bytu: můžete jej namontovat do obývacího pokoje, ložnice, jídelny nebo i do kuchyně. Železné svítidlo v barvě chromu doplňují stínítka ve tvaru deštníku z tónovaného skla. Svítidlo Tarien lze připevnit ke stropu pomocí velké čtvercové dekorativní základny. Toto svítidlo lze použít se čtyřmi žárovkami, každá s výkonem do 40W. Typ patice je E14. V závislosti na vašem vkusu a místě instalace si můžete pro toto svítidlo zvolit teplé nebo přírodní bílé zdroje světla. Díky flexibilním hlavám svítidla můžete světlo nasměrovat dle vlastního uvážení. Rozměry svítidla Tarien jsou 220x220mm, vzdálenost od stropu je 150mm. Tento model je dodáván bez světelných zdrojů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.14 kg |
| EAN: | 5998250332505 |
| Šířka (mm): | 220 mm |
| Výška (mm): | 220 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | kouřové sklo |
| Barva svítidla: | chrom |
| Materiál stínidla: | Sklo |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Patice: | E14 |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Typ svítidla: | Bodová svítidla |
| Vzdálenost od stropu (mm): | 150 |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
