Svítidlo RABALUX 3254 TORNADO, LED 72W, IP20, 3000K, 2900lm, chrom
Jednoduchý design moderního kulatého stropního svítidla Tornado je spojen s několika extra funkcemi. Bude skvělou volbou do obývacího pokoje, ložnice či pracovny. Kovové svítidlo chromové barvy je doplněno o bílé plastové stínidlo s hvězdným efektem. Svítidlo Tornado obsahuje vestavěný LED světelný zdroj s výkonem 72W, světelným tokem 5470 lumenů a mimořádnou životností 50 000 hodin! Barevnou teplotu tohoto stropního svítidla lze nastavit mezi 3000-6500K podle vašich potřeb, tzn. můžete nastavit teplé, přirozené nebo studené bílé světlo. Svítidlo Tornado je stmívatelná, to znamená, že lze nastavit i jeho jas. Dalšími extra funkcemi jsou časovač, paměť a funkce nočního osvětlení. Všechny doplňkové funkce tohoto inteligentního svítidla lze nastavit pomocí dálkového ovladače. Teplotu barev lze navíc nastavit i nástěnným vypínačem. Průměr tohoto stropního svítidla je 480 mm, vzdálenost od stropu je 70 mm. Na tento model poskytujeme 5letou záruku.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 2.077 kg |
| EAN: | 5998250332543 |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | bílá |
| Barva svítidla: | chrom |
| Energetická třída: | G |
| Materiál stínidla: | plast |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Průměr (mm): | 480 mm |
| Příkon (W): | 72 W |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Typ svítidla: | Stropní svítidla |
| Vzdálenost od stropu (mm): | 70 |
| Životnost: | 50000 hod. |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
