Svítidlo RABALUX 3256 MERIDIA, LED 40W, IP20, 3000K, 2900lm, matná černá
Moderní stropní svítidlo Meridia bude vzrušujícím a stylovým nábytkem v obývacím pokoji nebo ložnici. Matné černé svítidlo z hliníku je doplněno bílým plastovým stínítkem. Kulatý černý ozdobný podstavec svítidla Meridia a dva kruhové prvky jsou jako planeta s dvěma kroužky, které ji obíhají. Svítidlo obsahuje vestavěný LED světelný zdroj šetřící energii s výkonem 40 W, světelným tokem 2 900 lumenů a životností 15 000 hodin. Žárovka má barevnou teplotu 3 000 K a podle toho svítí teplým bílým světlem. Rozměry stropního svítidla Meridia jsou následující: průměr 465 mm, vzdálenost od stropu 125 mm, instalační průměr 175 mm. Na tento mimořádný model nabízíme 5letou záruku.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.7 kg |
| EAN: | 5998250332567 |
| Šířka (mm): | 465 mm |
| Výška (mm): | 125 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | bílá |
| Barva světla (K): | 3000 K |
| Barva svítidla: | matná černá |
| Energetická třída: | G |
| Materiál stínidla: | plast |
| Materiál svítidla: | hliník |
| Průměr (mm): | 465 mm |
| Příkon (W): | 40 W |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Svítivost (lumen): | 2900 lumen |
| Typ svítidla: | Stropní svítidla |
| Vzdálenost od stropu (mm): | 125 |
| Životnost: | 15000 hod. |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
