Svítidlo RABALUX 3257 MERIDIA, LED 40W, IP20, 4000K, ?1400lmlm, matná černá
Závěsné svítidlo Meridia v moderním designu bude efektním a stylovým kouskem zařízení vašeho obývacího pokoje nebo ložnice. Matné černé svítidlo z hliníku je doplněno bílým plastovým stínítkem; světlo lze připevnit na strop pomocí okrouhlé dekorativní základny. Svítidlo s kruhovým navíjením je připevněno k černé ozdobné základně pomocí tří kabelů. Svítidlo Meridia obsahuje vestavěný LED světelný zdroj šetřící energii s výkonem 40 W, světelným tokem 2 900 lumenů a životností 15 000 hodin. Žárovka má barevnou teplotu 3 000 K a podle toho svítí teplým bílým světlem. Rozměry závěsného svítidla Meridia jsou následující: průměr 460 mm, vzdálenost od stropu 1 200 mm, instalační průměr 180 mm. Na tento vzrušující model nabízíme 5letou záruku.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.48 kg |
| EAN: | 5998250332574 |
| Šířka (mm): | 460 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | bílá |
| Barva světla (K): | 3000 K |
| Barva svítidla: | matná černá |
| Energetická třída: | G |
| Materiál stínidla: | plast |
| Materiál svítidla: | hliník |
| Průměr (mm): | 460 mm |
| Příkon (W): | 40 W |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Svítivost (lumen): | 2900 lumen |
| Typ svítidla: | Závěsná svítidla |
| Vzdálenost od stropu (mm): | 1200 |
| Životnost: | 15000 hod. |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
