Svítidlo RABALUX 3264 TANELI, LED 47W, IP20, 4000K, 2200lm, bílá
Moderní stropní svítidlo Tanel přináší hvězdnou oblohu do našeho domova pomocí malých vzorů vyřezaných do materiálu stínítka. Tento model s několika doplňky doporučujeme především v ložnici nebo v obývacím pokoji. Bílé svítidlo Tanel má kovové tělo a akrylové stínidlo; svítidlo se skládá z menšího a většího diskovitého prvku. Toto stropní svítidlo obsahuje zabudovaný LED světelný zdroj s výkonem 47 W, světelným tokem 2 440 lumenů a vynikající životností 40 000 hodin! Barevnou teplotu svítidla Taneli lze nastavit mezi 3000 a 6000 K pomocí nástěnného vypínače nebo dálkového ovladače. Můžete také upravit jas, jak chcete, a pokud chcete, můžete dokonce nastavit funkci nočního osvětlení - to vše pomocí dálkového ovladače, který je součástí balení. Rozměry stropního svítidla Tanel jsou následující: průměr 460 mm, vzdálenost od stropu 55 mm, instalační průměr 405 mm. Na tento fantastický model nabízíme 5letou záruku.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 4.22 kg |
| EAN: | 5998250332642 |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | bílá |
| Barva svítidla: | bílá |
| Energetická třída: | G |
| Materiál stínidla: | akryl |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Průměr (mm): | 460 mm |
| Příkon (W): | 47 W |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Svítivost (lumen): | 2440 lumen |
| Typ svítidla: | Stropní svítidla |
| Vzdálenost od stropu (mm): | 55 |
| Životnost: | 40000 hod. |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
