Svítidlo RABALUX 3278 PAVEL, LED 22W, IP20, 2700-5000K, 1300lm, bílá
Díky svému funkčnímu designu bude stropní svítidlo Pavel dokonalým kusem nábytku každého moderního obývacím pokoji nebo ložnice. Velký obdélníkový model vytváří efekt okna, kterým zvenčí volně proudí světlo. Bíle zabarvené svítidlo Pavel je celé vyrobeno z plastu. Toto stropní svítidlo obsahuje vestavěný LED světelný zdroj šetřící energii s výkonem 22 W, světelným tokem 2 200 lumenů a životností 25 000 hodin. Inteligentní žárovka má barevnou teplotu 4 000 K a podle toho září přirozeným bílým světlem. Pro zajištění ještě atmosférickější osvětlení má svítidlo Pavel také funkci podsvícení. Rozměry tohoto stropního svítidla jsou následující: jeho delší strana měří 580 mm, kratší strana měří 200 mm a vzdálenost svítidla od stropu je pouze 26 mm. Na vynikající stropní svítidlo Pavel nabízíme 5letou záruku.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.1 kg |
| EAN: | 5998250332789 |
| Šířka (mm): | 580 mm |
| Výška (mm): | 200 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | bílá |
| Barva světla (K): | 4000 K |
| Barva svítidla: | bílá |
| Energetická třída: | F |
| Materiál stínidla: | plast |
| Materiál svítidla: | plast |
| Příkon (W): | 22 W |
| Styl svítidla: | Funkční |
| Svítivost (lumen): | 2200 lumen |
| Typ svítidla: | Stropní svítidla |
| Vzdálenost od stropu (mm): | 26 |
| Životnost: | 25000 hod. |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
