Svítidlo RABALUX 3295 SULLIVAN, E14 1x MAX 40W, IP20, -K, -lm, černá
Moderní bodové svítidlo Sullivan se doporučuje především do vašeho obývacího pokoje nebo ložnice. Černé železné svítidlo je doplněno kulatým stínítkem z tónovaného skla. Svítidlo lze upevnit na zeď pomocí čtvercového dekoračního podstavce. Svítidlo Sullivan lze použít s jednou žárovkou o výkonu až 40W. Typ patice je E14. V závislosti na vašem vkusu a místě instalace si můžete pro toto svítidlo zvolit teplé nebo přírodní bílé zdroje světla. Pokud jej umístíte do ložnice, doporučujeme žárovku vyzařující teplé bílé světlo, které vám pomůže vytvořit útulnou, intimní atmosféru pro váš večerní relax. Díky flexibilní hlavě můžete světlo tohoto nástěnného svítidla nasměrovat dle vlastního přání. Rozměry bodového svítidla Sullivan jsou následující: šířka 100mm, výška 115mm, vzdálenost od stěny 150mm, instalační průměr 80mm. Tento model je dodáván bez světelného zdroje.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.34 kg |
| EAN: | 5998250332956 |
| Šířka (mm): | 100 mm |
| Výška (mm): | 115 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | kouřové sklo |
| Barva svítidla: | černá |
| Materiál stínidla: | Sklo |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Patice: | E14 |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Typ svítidla: | Bodová svítidla |
| Vzdálenost od stěny (mm): | 150 |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
