Svítidlo RABALUX 3297 SULLIVAN, E14 5x MAX 40W, IP20, -K, -lm, černá
Moderní závěsné svítidlo Sullivan s 5 žárovkami se doporučuje především do vašeho obývacího pokoje nebo jídelny, ale můžete si jej nainstalovat i do ložnice. Černé železné svítidlo je doplněno kulatými tónovanými stínítky a lze jej upevnit na strop pomocí čtvercové ozdobné základny. Hlavy svítidel jsou umístěny na dlouhé nosné tyči, která je připevněna k dekorativnímu podstavci pomocí šňůrek, a zajišťují efektivní osvětlení místnosti, protože se všechny dívají různými směry. Svítidlo Sullivan lze použít s 5 žárovkami, každá s výkonem do 40W. Typ patice je E14. V závislosti na vašem vkusu a místě instalace si můžete pro toto svítidlo zvolit teplé nebo přírodní bílé zdroje světla. Rozměry závěsného svítidla Sullivan s 5 žárovkami jsou následující: šířka 830mm, výška 250mm, vzdálenost od stropu 1200mm. Tento model je dodáván bez světelných zdrojů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.67 kg |
| EAN: | 5998250332970 |
| Šířka (mm): | 830 mm |
| Výška (mm): | 250 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | kouřové sklo |
| Barva svítidla: | černá |
| Materiál stínidla: | Sklo |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Patice: | E14 |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Typ svítidla: | Závěsná svítidla |
| Vzdálenost od stropu (mm): | 1200 |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
