Svítidlo RABALUX 3298 ROTEM, E14 1xMAX 40W, IP20, -K, -lm, dřevo
Bodové svítidlo Rotem, které reprezentuje industriální styl, bude charakteristickým kouskem zařízení vašeho moderního domova. Tento model navržený firmou Rabalux je primárně doporučen do vašeho obývacího pokoje, jídelny nebo ložnice, ale můžete jej nainstalovat i do kuchyně. Svítidlo Rotem vyrobeno z kovu a dřeva je doplněno matným černým stínítkem ve tvaru zvonu s charakteristickým vzorem a textilní šňůrkou. Na stěnu lze upevnit pomocí čtvercového dekoračního podstavce z ořechu. Toto svítidlo lze použít s jednou žárovkou o výkonu až 40W. Typ patice je E14. V závislosti na vašem vkusu a místě instalace si můžete pro toto svítidlo zvolit teplé nebo přírodní bílé zdroje světla. Bodové svítidlo Rotem lze ovládat pomocí kolébkového spínače na přední části ozdobného podstavce. Rozměry tohoto nástěnného svítidla jsou následující: šířka 130 mm, průměr stínítka 110 mm, vzdálenost svítidla od stěny 190 mm. Tento model je dodáván bez světelného zdroje.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.498 kg |
| EAN: | 5998250332987 |
| Šířka (mm): | 130 mm |
| Výška (mm): | 130 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | matná černá |
| Barva svítidla: | dřevo |
| Materiál stínidla: | kov |
| Materiál svítidla: | kov/ dřevo |
| Patice: | E14 |
| Průměr (mm): | 110 mm |
| Styl svítidla: | Industriální |
| Typ svítidla: | Bodová svítidla |
| Vzdálenost od stěny (mm): | 190 |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
