Svítidlo RABALUX 3300 ROTEM, E14 4xMAX 40W, IP20, -K, -lm, dřevo
Závěsné svítidlo Rotem s 4 žárovkami, které reprezentuje industriální styl, bude charakteristickým kouskem zařízení vašeho moderního domova. Tento model navržený firmou Rabalux je primárně doporučen do vašeho obývacího pokoje, jídelny nebo ložnice, ale můžete jej nainstalovat i do kuchyně. Svítidlo Rotem vyrobeno z kovu a dřeva je doplněno matnými černými stínítky ve tvaru zvonu s charakteristickým vzorem a textilními šňůrkami. Na stěnu jej lze upevnit pomocí podlouhlého čtvercového dekoračního podstavce. Hlavy svítidla jsou umístěny v jedné řadě vedle sebe na vodorovné nosné tyči z ořechového dřeva, která je připevněna k ozdobné základně. Toto svítidlo lze použít se čtyřmi žárovkami o výkonu každé až 40W. Typ patice je E14. Díky flexibilním hlavám svítidla je tento model schopen snadno osvětlit i větší místnost. Rozměry závěsného svítidla se 4 žárovkami jsou následující: šířka 750 mm, průměr každého stínidla je 110 mm, vzdálenost od stropu 1 200 mm. Tento model je dodáván bez světelných zdrojů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 2.7 kg |
| EAN: | 5998250333007 |
| Šířka (mm): | 750 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | matná černá |
| Barva svítidla: | dřevo |
| Materiál stínidla: | kov |
| Materiál svítidla: | kov/ dřevo |
| Patice: | E14 |
| Průměr (mm): | 110 mm |
| Styl svítidla: | Industriální |
| Typ svítidla: | Závěsná svítidla |
| Vzdálenost od stropu (mm): | 1200 |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
