Svítidlo RABALUX 3309 YAGO, E27 1x MAX 60W, IP44, -K, -lm, chrom
Moderní koupelnové svítidlo Yago doporučujeme především instalovat nad zrcadlo doplňující umyvadlo, ale můžete jej umístit i na terasu nebo kdekoli jinde na vnější stěnu domu. Tento model sestávající z hliníkového svítidla chromové barvy a válcového stínítka z průhledného skla lze použít s jednou žárovkou o výkonu až 60 W. Typ patice je E27. Svítidlo Yago lze upevnit na zeď pomocí kulatého dekorativního podstavce v barvě chromu. Krytí IP44 tohoto svítidla zajišťuje jeho ochranu proti vniknutí předmětů do průměru 1 mm a proti stříkající vodě z jakéhokoli směru. Rozměry tohoto koupelnového nástěnného svítidla jsou následující: šířka 97 mm, výška 325 mm, vzdálenost od stěny 170 mm, instalační průměr 90 mm. Tento model je dodáván bez světelného zdroje.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.85 kg |
| EAN: | 5998250333090 |
| Šířka (mm): | 97 mm |
| Výška (mm): | 325 mm |
| Krytí (IP): | IP44 |
| Barva stínidla: | průhledná |
| Barva svítidla: | chrom |
| Materiál stínidla: | Sklo |
| Materiál svítidla: | hliník |
| Patice: | E27 |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Typ svítidla: | Koupelnová svítidla |
| Vzdálenost od stěny (mm): | 170 |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
