Svítidlo RABALUX 3314 TESIA, LED 36W, IP20, 4000K, 2600lm, matná černá
Kulaté stropní svítidlo Tesia může být skromným a praktickým kouskem nábytku do moderního obývacího pokoje nebo ložnice. Matné černé svítidlo, které je vyrobeno z kovu, je doplněno bílým plastovým stínítkem. Svítidlo Tesia obsahuje vestavěný světelný zdroj LED s výkonem 36 W, světelný tok 2 600 lumenů a barevnou teplotu 3 000 K. Životnost svítidla vyzařujícího teplé bílé světlo je celkem působivá: 50 000 hodin! Průměr tohoto stropního svítidla vyrobeného v extrémně tenkém provedení je 400 mm, vzdálenost od stropu je pouze 50 mm. Na tento vynikající model nabízíme záruku 5 let.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.28 kg |
| EAN: | 5998250333144 |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | bílá |
| Barva světla (K): | 3000 K |
| Barva svítidla: | matná černá |
| Energetická třída: | G |
| Materiál stínidla: | plast |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Průměr (mm): | 400 mm |
| Příkon (W): | 36 W |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Svítivost (lumen): | 2600 lumen |
| Typ svítidla: | Stropní svítidla |
| Vzdálenost od stropu (mm): | 50 |
| Životnost: | 50000 hod. |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
