Svítidlo RABALUX 3316 TESIA, LED 60W, IP20, 3000-6000K, 5000lm, matná černá
Kulaté stropní svítidlo Tesia doporučujeme těm, kteří chtějí mít ve svém moderním obýváku nebo ložnici inteligentní svítidlo, které má jednoduchý, čistý vzhled, ale současně nabízí několik dalších funkcí. V případě svítidla Tesia je matné černé kovové svítidlo doplněné bílým plastovým stínítkem. Svítidlo obsahuje vestavěný světelný zdroj LED s výkonem 60 W, světelným tokem 5 000 lumenů a teplotou barvy, kterou je možné podle potřeby nastavit mezi 3 000-6 000 K pomocí nástěnného vypínače nebo dálkového ovladače. Životnost svítidla je velmi působivá: 50 000 hodin! Svítidlo těšit lze také ztlumit, to znamená, že jeho jas lze měnit podle potřeby pomocí dálkového ovladače. Mezi další doplňkové funkce patří paměťová funkce, časovač a funkce nočního světla. Průměr tohoto stropního svítidla vyrobeného v extrémně tenkém provedení je 600 mm, vzdálenost od stropu je pouze 50 mm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 2.98 kg |
| EAN: | 5998250333168 |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | bílá |
| Barva svítidla: | matná černá |
| Energetická třída: | G |
| Materiál stínidla: | plast |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Průměr (mm): | 600 mm |
| Příkon (W): | 60 W |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Svítivost (lumen): | 5000 lumen |
| Typ svítidla: | Stropní svítidla |
| Vzdálenost od stropu (mm): | 50 |
| Životnost: | 50000 hod. |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
