Svítidlo RABALUX 3317 TESIA, LED 60W, IP20, 4000K, 2200lm, stříbrná
Kulaté stropní svítidlo Tesia doporučujeme těm, kteří chtějí mít ve svém moderním obýváku nebo ložnici inteligentní svítidlo, které má jednoduchý, čistý vzhled, ale současně nabízí několik dalších funkcí. V případě svítidla Tesia je stříbrné kovové svítidlo doplněné bílým plastovým stínítkem. Svítidlo obsahuje vestavěný světelný zdroj LED s výkonem 60 W, světelným tokem 5 000 lumenů a teplotou barvy, kterou je možné podle potřeby nastavit mezi 3 000-6 000 K pomocí nástěnného vypínače nebo dálkového ovladače. Životnost svítidla je velmi působivá: 50 000 hodin! Svítidlo těšit lze také ztlumit, to znamená, že jeho jas lze měnit podle potřeby pomocí dálkového ovladače. Mezi další doplňkové funkce patří paměťová funkce, časovač a funkce nočního světla. Průměr tohoto stropního svítidla vyrobeného v extrémně tenkém provedení je 600 mm, vzdálenost od stropu je pouze 50 mm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 2.91 kg |
| EAN: | 5998250333175 |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | bílá |
| Barva svítidla: | stříbrná |
| Energetická třída: | G |
| Materiál stínidla: | plast |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Průměr (mm): | 600 mm |
| Příkon (W): | 60 W |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Svítivost (lumen): | 5000 lumen |
| Typ svítidla: | Stropní svítidla |
| Vzdálenost od stropu (mm): | 50 |
| Životnost: | 50000 hod. |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
