Svítidlo RABALUX 3328 TAYLA, LED 60W, IP20, 3000K, 1900lm, bílá
Stropní svítidlo Tayla je vyrobeno z kovu a plastu a nabízí více než standardní svítidla. Primárně doporučujeme tento velký, kulatý model s třpytivým efektem do vašeho obývacího pokoje nebo ložnice. Spotřeba energie vestavěného světelného zdroje LED je 60 W, jeho svítivost je 4200 lumenů a životnost je 25000 hodin. Díky vysoké intenzitě světla můžete pomocí tohoto inteligentního svítidla efektivně osvětlit i prostornou místnost. Barevnou teplotu svítidla Tayla je možné podle potřeby nastavit v rozmezí od 3000 do 6500 K. To znamená, může osvětlit danou místnost teplým, přirozeným nebo studeným bílým světlem. Bílé stropní svítidlo je také stmívatelné, to znamená, že je možné nastavit jeho jas. Svítidlo lze ovládat dálkovým ovladačem. Vzdálenost svítidla s průměrem 500 mm od stropu je 92 mm. Na tento inteligentní model se vztahuje 5letá záruka.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.94 kg |
| EAN: | 5998250333281 |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | bílá |
| Barva svítidla: | bílá |
| Energetická třída: | G |
| Materiál stínidla: | plast |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Průměr (mm): | 500 mm |
| Příkon (W): | 60 W |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Svítivost (lumen): | 4200 lumen |
| Typ svítidla: | Stropní svítidla |
| Vzdálenost od stropu (mm): | 92 |
| Životnost: | 25000 hod. |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
