Svítidlo RABALUX 3335 AQUILA, LED 50W, IP20, 3000K, 1400lm, černá
Stropní svítidlo Aquila s minimalistickým designem bude stylovým nábytkem ve vašem moderním obývacím pokoji, ložnici nebo pracovně. Tento model, který se skládá z černých a bílých kroužků, je vyroben z hliníku a silikonu a pokud jde o funkce, je velmi univerzální: je stmívatelný, tj. jas lze podle přání měnit pomocí dálkového ovladače a jeho barevná teplota se dá nastavit mezi 3000-6000K pomocí nástěnného vypínače nebo dálkového ovladače. To znamená, že svítidlo Aquila je schopno zářit teplým, přirozeným nebo studeným bílým světlem, dle vaší volby. Kromě toho má stropní svítidlo funkci nočního světla a paměťovou funkci, kterou je možné ovládat pomocí nástěnného vypínače nebo dálkového ovladače. Vestavěný LED světelný zdroj žárovky má výkon 50 W, světelný tok 2 300 lumenů a životnost 20 000 hodin. Rozměry svítidla Aquila jsou následující: průměr 530 mm, vzdálenost od stropu 65 mm, instalační průměr 146 mm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 2.14 kg |
| EAN: | 5998250333359 |
| Výška (mm): | 65 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | bílá |
| Barva svítidla: | černá |
| Energetická třída: | G |
| Materiál stínidla: | silikon |
| Materiál svítidla: | hliník |
| Průměr (mm): | 530 mm |
| Příkon (W): | 50 W |
| Styl svítidla: | Minimalistická |
| Svítivost (lumen): | 2300 lumen |
| Typ svítidla: | Stropní svítidla |
| Vzdálenost od stropu (mm): | 65 |
| Životnost: | 20000 hod. |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
