Svítidlo RABALUX 3349 MISHA, LED 7W, IP20, 4000K, 400lm, bílá
Moderní stolní svítidlo Misha bude skvělou volbou v pracovně nebo dětském pokoji. Tento stříbrno-bílý model vyrobený z kovu a plastu s přirozeným bílým světlem vám může poskytnout skvělou podporu při práci nebo pro vaše školní děti při večerním učení. Svítidlo Misha je vybaveno pohyblivou hlavou a má zabudovaný LED světelný zdroj s výkonem 7 W, světelným tokem 360 - 400 lumenů v závislosti na nastavení a životností 20 000 hodin. Inteligentní svítidlo má barevnou teplotu 4 000 K. Svítidlo je možné ztlumit, to znamená, že jas lze nastavit pomocí dotykového přepínače na základně svítidla. Má také zabudovanou nabíječku USB, která vám umožní pohodlné nabíjení mobilního telefonu během práce. Výška stolního svítidla Misha je 400 mm, délka dekoračního podstavce je 240 mm, zatímco jeho šířka je 65 mm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.84 kg |
| EAN: | 5998250333496 |
| Šířka (mm): | 65 mm |
| Výška (mm): | 400 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | bílá |
| Barva světla (K): | 4000 K |
| Barva svítidla: | bílá |
| Energetická třída: | G |
| Materiál stínidla: | plast |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Příkon (W): | 7 W |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Svítivost (lumen): | 400 lumen |
| Typ svítidla: | Stolní lampy |
| Životnost: | 20000 hod. |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
