Svítidlo RABALUX 3359 LAMBERT, LED 15W, IP44, 4000K, 2700lm, stříbrná
Díky svému funkčnímu designu bude stropní svítidlo Lambert vyrobeno z plastu skvělou volbou téměř do každé místnosti vašeho bytu. Kulatý model stříbrné barvy má krytí IP44, tzn. je chráněný proti malým pevným předmětům i stříkající vodě ze všech stran. Díky této vlastnosti doporučujeme, aby se používal nejen ve vaším obývacím pokoji nebo na chodbě, ale i ve vaší koupelně. Svítidlo Lambert je vybaveno vestavěným LED světelným zdrojem s výkonem 15 W, svítivostí 1500 lumenů a životností 25 000 hodin. Světelný zdroj má barevnou teplotu 4000 K, takže vyzařuje přirozené bílé světlo. Stropní svítidlo o velikosti 250x250 mm má extra tenký design se vzdáleností pouhých 28 mm od stropu. Na svítidlo Lambert se poskytuje 5-letá záruka.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.86 kg |
| EAN: | 5998250333595 |
| Šířka (mm): | 250 mm |
| Výška (mm): | 250 mm |
| Krytí (IP): | IP44 |
| Barva stínidla: | bílá |
| Barva světla (K): | 4000 K |
| Barva svítidla: | stříbrná |
| Energetická třída: | F |
| Materiál stínidla: | plast |
| Materiál svítidla: | plast |
| Příkon (W): | 15 W |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Svítivost (lumen): | 1500 lumen |
| Typ svítidla: | Stropní svítidla |
| Vzdálenost od stropu (mm): | 28 |
| Životnost: | 25000 hod. |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
