Svítidlo RABALUX 3410 OSCAR, LED 36W, IP20, 4000K, 2700lm, chromová
Stropní svítidlo Oscar s hvězdným efektem bude dokonalým doplňkem k zařízení každého moderního obývacího pokoje, ložnice nebo pracovny. Díky jasnému designu a bílé barvě téměř nepostřehnutelně splývá s barvou světla stropu. Čtvercové svítidlo se zaoblenými rohy je vyrobeno z kovu v chromové barvě a je doplněno bílým akrylovým stínidlem. Svítidlo Oscar vyzařující přirozené bílé světlo obsahuje energeticky úsporný zabudovaný LED světelný zdroj s výkonem 36 W, světelným tokem 2 520 lumenů a barevnou teplotou 4 000 K. Životnost inteligentní žárovky je celkem působivá: 50 000 hodin! Rozměry tohoto stropního svítidla ve tvaru kvádru jsou následující: jeho delší strana měří 635 mm, kratší strana 330 mm a vzdálenost svítidla od stropu je pouze 60 mm. Na vynikající stropní svítidlo Oscar nabízíme 5letou záruku.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 2.26 kg |
| EAN: | 5998250334103 |
| Šířka (mm): | 635 mm |
| Výška (mm): | 330 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | bílá |
| Barva světla (K): | 4000 K |
| Barva svítidla: | chromová |
| Energetická třída: | G |
| Materiál stínidla: | akryl |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Příkon (W): | 36 W |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Svítivost (lumen): | 2520 lumen |
| Typ svítidla: | Stropní svítidla |
| Vzdálenost od stropu (mm): | 60 |
| Životnost: | 50000 hod. |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
