Svítidlo RABALUX 3416 HANKA, LED 24W, IP20, 3000K, 1560lm, bílá
Díky veselým barvám bude stropní svítidlo Hanka okouzlujícím doplňkem každého dětského pokoje. Svítidlo Hanka z kovu a plastu bylo navrženo firmou Rábalux. Bílou základní barvu kulatého svítidla zdobí poutavé, jedinečné a barevné kresby. Květinové a ptačí motivy na tomto modelu určitě okouzlí malé holčičky. Stropní svítidlo má vestavěný LED světelný zdroj s výkonem 24 W, světelným tokem 1 560 lumenů a životností 25 000 hodin. Světelný zdroj s teplotou 3000 K, vyzařuje teplé bílé světlo, které zvyšuje útulnou, intimní atmosféru v dětském pokoji. Svítidlo Hanka má průměr 380 mm a vzdálenost 70 mm od stropu. Tento půvabný model má 5letou záruku.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.26 kg |
| EAN: | 5998250334165 |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | vícebarevná |
| Barva světla (K): | 3000 K |
| Barva svítidla: | bílá |
| Energetická třída: | G |
| Materiál stínidla: | plast |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Průměr (mm): | 380 mm |
| Styl svítidla: | Dětská svítidla |
| Svítivost (lumen): | 1560 lumen |
| Typ svítidla: | Dětská svítidla |
| Vzdálenost od stropu (mm): | 70 |
| Životnost: | 25000 hod. |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
