Svítidlo RABALUX 3429 PAVEL, LED 18W, IP20, 4000K, 2200lm, bílá
Nástěnné stropní svítidlo Pavel s funkčním stylem a bílou barvou je možné integrovat do téměř každého interiéru, protože bezproblémově zapadá do typicky světlé barvy stropu. Plastový model čtvercového tvaru má vestavěný zdroj světla LED. Spotřeba energie světelného zdroje, který patří do je 18 W, jeho svítivost je 1700 lumenů a jeho životnost je 20000 hodin. Barevná teplota svítidla je 4000 K, takže podle toho vyzařuje přirozené bílé světlo. Svítidlo Pavel vybavené efektem podsvícení se doporučuje použít ve vašem obývacím pokoji, na chodbě, v pracovně nebo dokonce ve vaší kuchyni. Velikost stropního svítidla je 293x293 mm a jeho vzdálenost od stropu je 28,5 mm. Svítidlo Pavel přichází s 5-letou zárukou.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 3.8 kg |
| EAN: | 5998250334295 |
| Šířka (mm): | 293 mm |
| Výška (mm): | 293 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | bílá |
| Barva světla (K): | 4000 K |
| Barva svítidla: | bílá |
| Energetická třída: | F |
| Materiál stínidla: | plast |
| Materiál svítidla: | plast |
| Příkon (W): | 18 W |
| Styl svítidla: | Funkční |
| Svítivost (lumen): | 1700 lumen |
| Typ svítidla: | Zapuštěné a přisazené osvětlení |
| Vzdálenost od stropu (mm): | 28,5 |
| Životnost: | 20000 hod. |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
