Svítidlo RABALUX 3430 PAVEL, LED 22W, IP20, 4000K, 780lm, bílá
Nástěnné stropní svítidlo Pavel s funkčním stylem a bílou barvou je možné integrovat do téměř každého interiéru, protože bezproblémově zapadá do typicky světlé barvy stropu. Plastový model čtvercového tvaru má vestavěný zdroj světla LED. Spotřeba energie světelného zdroje, který patří do je 18 W, jeho svítivost je 1700 lumenů a jeho životnost je 20000 hodin. Barevná teplota svítidla je 4000 K, takže podle toho vyzařuje přirozené bílé světlo. Světelnou intenzitu svítidla Pavel vybaveného efektem podsvícení lze ovládat nástěnným spínačem ve třech krocích. Díky této funkci doporučujeme tento model pro téměř každý pokoj ve vašem bytě: může dobře sloužit vašim potřebám nejen v obývacím pokoji, na chodbě nebo v pracovně, ale může být instalován i ve vaší ložnici nebo dokonce v kuchyni. Velikost stropního svítidla je 420x420 mm a jeho vzdálenost od stropu je 28,5 mm. Svítidlo Pavel přichází s 5-letou zárukou.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.78 kg |
| EAN: | 5998250334301 |
| Šířka (mm): | 420 mm |
| Výška (mm): | 420 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | bílá |
| Barva světla (K): | 4000 K |
| Barva svítidla: | bílá |
| Energetická třída: | F |
| Materiál stínidla: | plast |
| Materiál svítidla: | plast |
| Příkon (W): | 22 W |
| Styl svítidla: | Funkční |
| Svítivost (lumen): | 2200 lumen |
| Typ svítidla: | Zapuštěné a přisazené osvětlení |
| Vzdálenost od stropu (mm): | 28,5 |
| Životnost: | 20000 hod. |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
