Svítidlo RABALUX 3464 BALTHASAR, LED 18W, IP44, -K, -lm, chrom, bílá
Koupelnové stropní svítidlo Balthasar se doporučuje především těm, kteří by chtěli do své moderní koupelny víc než jen průměrné svítidlo. Kovové svítidlo v barvě chromu je doplněno o bílé plastové stínidlo a svítidlo Balthasar nabízí několik funkcí navíc. Jeho vestavěný LED světelný zdroj má výkon 18W, světelný tok 1600 lumenů a životnost 25 000 hodin. Teplotu barvy lze nastavit mezi 3 000-6 500 K pomocí dálkového ovladače nebo nástěnného vypínače dle vašich potřeb. Svítidlo lze také stmívat pomocí dálkového ovladače, tedy regulovat jeho jas. Dalšími doplňky jsou RGB osvětlení, časovač a funkce nočního osvětlení, kterou lze nastavit také pomocí dálkového ovladače. Krytí tohoto stropního svítidla IP44 zajišťuje jeho ochranu proti vniknutí předmětů do průměru 1 mm a proti stříkající vodě z jakéhokoli směru. Průměr svítidla Balthasar je 300 mm, vzdálenost od stropu je pouhých 45 mm. Na toto vynikající koupelnové svítidlo poskytujeme 5letou záruku.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.2 kg |
| EAN: | 5998250334646 |
| Krytí (IP): | IP44 |
| Barva stínidla: | bílá |
| Barva svítidla: | chrom, bílá |
| Energetická třída: | F |
| Materiál stínidla: | plast |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Průměr (mm): | 300 mm |
| Příkon (W): | 18 W |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Svítivost (lumen): | 1600 lumen |
| Typ svítidla: | Koupelnová svítidla |
| Vzdálenost od stropu (mm): | 45 |
| Životnost: | 25000 hod. |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
