Svítidlo RABALUX 3479 LINDEN, LED 72W, IP20, 4000K, 1280lm, chromová
Díky svému čistému designu a všestrannosti bude hranaté stropní svítidlo Linden s hvězdným efektem skvělou volbou do vašeho moderního obývacího pokoje nebo ložnice. Kovové svítidlo v chromové barvě se zaoblenými rohy je doplněno bílým plastovým stínidlem. Toto stropní svítidlo obsahuje vestavěný zdroj světla LED s životností 25 000 hodin, výkonem 72 W, světelným tokem 5800 lumenů a teplotou barvy, kterou lze nastavit v rozmezí 3 000-6 500 K pomocí nástěnného vypínače nebo dálkového ovladače. Svítidlo Linden lze také ztlumit, to znamená, že jeho jas lze měnit podle potřeby pomocí dálkového ovladače. Mezi další doplňkové funkce patří paměťová funkce, časovač a funkce nočního světla. Rozměry inteligentního svítidla Linden: 455 x 455 mm, vzdálenost od stropu 75 mm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.42 kg |
| EAN: | 5998250334790 |
| Šířka (mm): | 455 mm |
| Výška (mm): | 75 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | bílá |
| Barva svítidla: | chromová |
| Energetická třída: | G |
| Materiál stínidla: | plast |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Průměr (mm): | 455 mm |
| Příkon (W): | 72 W |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Svítivost (lumen): | 5800 lumen |
| Typ svítidla: | Stropní svítidla |
| Vzdálenost od stropu (mm): | 75 |
| Životnost: | 25000 hod. |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
