Svítidlo RABALUX 3500 SHERWOOD, LED 50W, IP20, -K, -lm, písková
Jednoduchý design stropního svítidla Sherwood v severském stylu nese celou řadu dalších funkcí. Může být skvělou volbou do obývacího pokoje, jídelny nebo ložnice. Kovové svítidlo v barvě buku je doplněno o bílé plastové stínidlo s hvězdným efektem. Vestavěný LED světelný zdroj svítidla má výkon 50W, světelný tok 4000 lumenů a životnost 25000 hodin. Barevnou teplotu zdroje lze pomocí dálkového ovladače nebo nástěnného vypínače nastavit mezi 3000 – 6500 K podle vašich potřeb, tedy můžete nastavit teplé, přirozené nebo studené bílé světlo. Svítidlo lze také stmívat pomocí dálkového ovladače, tedy regulovat jeho jas. Dalšími doplňky jsou časovač a funkce nočního osvětlení, které lze nastavit také pomocí dálkového ovladače. Průměr svítidla Sherwood je 490 mm, vzdálenost od stropu je 70 mm. Na toto všestranné svítidlo poskytujeme 5letou záruku.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 2.105 kg |
| EAN: | 5998250335001 |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | bílá |
| Barva svítidla: | písková |
| Energetická třída: | G |
| Materiál stínidla: | plast |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Průměr (mm): | 490 mm |
| Příkon (W): | 50 W |
| Styl svítidla: | Skandinávská |
| Svítivost (lumen): | 4000 lumen |
| Typ svítidla: | Stropní svítidla |
| Vzdálenost od stropu (mm): | 70 |
| Životnost: | 25000 hod. |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
