Svítidlo RABALUX 3508 GLORY, E14 5xMAX 40W, IP20, 2700-6500K, 1800lm, matná černá
Moderní závěsné svítidlo Glory s 5 žárovkami bude velkolepým a elegantním kouskem zařízení vašeho obývacího pokoje nebo jídelny. Vypadá jako svazek lesklých balónů visících ze stropu. Vícevětvové matné černé kovové svítidlo je doplněno kulovitými stínítky z tónovaného skla a kulatým ozdobným podstavcem. Svítidlo lze použít s 5 žárovkami, každá s výkonem do 40W. Typ patice je E14. Pro toto svítidlo si můžete zvolit světelné zdroje vyzařující teplé nebo přirozené bílé světlo. Rozměry 5žárovkového závěsného svítidla jsou následující: šířka 455 mm, průměr každého stínítka 150 mm, vzdálenost od stropu 890 mm, montážní průměr 120 mm. Tento model je dodáván bez světelných zdrojů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 3.3 kg |
| EAN: | 5998250335087 |
| Šířka (mm): | 455 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | kouřové sklo |
| Barva svítidla: | matná černá |
| Materiál stínidla: | Sklo |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Patice: | E14 |
| Průměr (mm): | 150 mm |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Typ svítidla: | Závěsná svítidla |
| Vzdálenost od stropu (mm): | 890 |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
