Svítidlo RABALUX 3509 RODION, LED 24W, IP20, 2700-6500K, 3200lm, bílá
Stropní svítidlo Rodion vyrobeno z kovu a akrylu si díky mnoha extra funkcím oblíbí všichni členové rodiny. Primárně doporučujeme tento velký, kulatý model s třpytivým efektem, použít ve svém obývacím pokoji nebo ložnici. Spotřeba energie vestavěného světelného zdroje je 24 W, jeho svítivost je 1800 lumenů a životnost je 30000 hodin. Barevnou teplotu inteligentního svítidla je možné podle potřeby nastavit v rozmezí 2700 až 6500 K. To znamená, že může danou místnost osvětlit teplým, přirozeným nebo studeným bílým světlem. Kromě toho je možné nastavit i okolní osvětlení RGB. Je tu ještě mnoho doplňků, které si můžete vychutnat: Rodion lze ztlumit pomocí dálkového ovladače, což znamená, že je možné upravit jeho jas a obsahuje také noční funkci. Stropní svítidlo vybaveno funkcí časovače a Bluetooth reproduktorům je možné ovládat přes Wi-Fi připojení. Vzdálenost svítidla s průměrem 400 mm od stropu je 90 mm.Video o aplikaci Tuya najdete zde. : https://www.youtube.com/watch?v=n1i6h0-AgDs
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.4 kg |
| EAN: | 5998250335094 |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | bílá |
| Barva svítidla: | bílá |
| Energetická třída: | G |
| Materiál stínidla: | akryl |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Průměr (mm): | 400 mm |
| Příkon (W): | 24 W |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Svítivost (lumen): | 1800 lumen |
| Typ svítidla: | SMART - Inteligentní osvětlení |
| Vzdálenost od stropu (mm): | 90 |
| Životnost: | 30000 hod. |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
