Svítidlo RABALUX 3510 EVEREST, LED 40W, IP20, 3000K, 620lm, stříbrná
Jednoduchý design moderního stropního svítidla Everest nese celou řadu dalších funkcí. Může být skvělou volbou do obývacího pokoje, ložnice nebo pracovny. Kovové svítidlo stříbrné barvy je doplněno o bílé plastové stínidlo. Vestavěný LED světelný zdroj svítidla má výkon 40W, světelný tok 3200 lumenů a životnost 25 000 hodin. Barevnou teplotu zdroje lze nastavit mezi 2700-6500K podle vašich potřeb, tzn. můžete nastavit teplé, přirozené nebo studené bílé světlo. Svítidlo je také stmívatelné, tzn. jeho jas lze regulovat. Dalšími extra funkcemi jsou RGB osvětlení, časovač, paměť a funkce nočního osvětlení. Všechny extra funkce inteligentního svítidla lze nastavit pomocí dálkového ovladače nebo WiFi aplikace. Průměr svítidla Everest je 510 mm, vzdálenost od stropu je 75 mm. Na toto všestranné svítidlo poskytujeme 5letou záruku.Video o aplikaci Tuya najdete zde. : https://www.youtube.com/watch?v=n1i6h0-AgDs
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 2.555 kg |
| EAN: | 5998250335100 |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | bílá |
| Barva svítidla: | stříbrná |
| Energetická třída: | G |
| Materiál stínidla: | plast |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Průměr (mm): | 510 mm |
| Příkon (W): | 40 W |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Svítivost (lumen): | 3200 lumen |
| Typ svítidla: | SMART - Inteligentní osvětlení |
| Vzdálenost od stropu (mm): | 75 |
| Životnost: | 25000 hod. |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
