Svítidlo RABALUX 3516 LIONEL, LED 5W, IP20, 5000K, 260lm, bílá
Moderní stolní svítidlo Lionel bude skvělou volbou v pracovně nebo dětském pokoji. Tento celoplastový model s přirozeným bílým světlem může poskytnout skvělou podporu při práci nebo učení. Jeho digitální displej s pohodlnou velikostí písma zajišťuje snadnou čitelnost. Navíc díky svému designu zabírá skutečně málo místa, což z něj dělá praktickou volbu i pro menší pracovní stůl. Tento bílý model vyrobený v pružném provedení má zabudovanou žárovku LED s výkonem 5 W, světelný tok 260 lumenů a životnost 30 000 hodin. Světelný zdroj má barevnou teplotu 5 000 K. Svítidlo Lionel je možné ztlumit, to znamená, že jas lze nastavit pomocí dotykového spínače ve spodní části žárovky. Digitální displej svítidla je provozován baterií CR2032, která je součástí balení. Rozměry stolního svítidla jsou následující: šířka dekoračního podstavce je 70mm, celková výška svítidla je 335mm, výsuv 245mm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.85 kg |
| EAN: | 5998250335162 |
| Šířka (mm): | 70 mm |
| Výška (mm): | 335 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva světla (K): | 5000 K |
| Barva svítidla: | bílá |
| Energetická třída: | G |
| Materiál stínidla: | plast |
| Materiál svítidla: | plast |
| Příkon (W): | 5 W |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Svítivost (lumen): | 260 lumen |
| Typ svítidla: | Stolní lampy |
| Vzdálenost od stěny (mm): | 245 |
| Životnost: | 30000 hod. |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
