Svítidlo RABALUX 3527 MAPLE, LED 24W, IP20, 4000K, 1890lm, matná bílá
Stropní svítidlo Maple v severském stylu doporučujeme těm, kteří chtějí kombinovat moderní styl s přirozeností. Tento matný bílý model, který je vyroben z kovu a dřeva, dodá zařízení obývacího pokoje nebo ložnice trochu tepla. Kulaté svítidlo je doplněno bílým plastovým stínítkem. Svítidlo Maple obsahuje vestavěný světelný zdroj LED s výkonem 24 W, světelný tok 1760 lumenů a barevnou teplotu 3000 K. Životnost svítidla vyzařujícího teplé bílé světlo je 30000 hodin. Průměr tohoto stropního svítidla vyrobeného v extrémně tenkém provedení je 415 mm, vzdálenost od stropu je pouze 50 mm. Na tento výrobek poskytujeme záruku 5 let.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.1 kg |
| EAN: | 5998250335278 |
| Výška (mm): | 50 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | bílá |
| Barva světla (K): | 3000 K |
| Barva svítidla: | matná bílá |
| Energetická třída: | G |
| Materiál stínidla: | plast |
| Materiál svítidla: | kov/ dřevo |
| Průměr (mm): | 415 mm |
| Příkon (W): | 24 W |
| Styl svítidla: | Skandinávská |
| Svítivost (lumen): | 1760 lumen |
| Typ svítidla: | Stropní svítidla |
| Vzdálenost od stropu (mm): | 50 |
| Životnost: | 30000 hod. |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
