Svítidlo RABALUX 3535 BELANO, E27 2x MAX 40W, IP20, -K, -lm, černá
Dvojité bodové svítidlo Belano bude stylovým nábytkem ve vaší moderní obývacím pokoji, ložnici nebo pracovně. Celokovové, matné černé nástěnné svítidlo je ozvláštněné mřížkovité stínítkem a je možné jej připevnit pomocí kulatého ozdobného podstavce. Svítidlo Belano lze použít se dvěmi žárovkami s výkonem až 40W, patice je E27. Světlo proudí z bodového svítidla bez překážek přes symbolické stínítko podobné kleci. Pokud chcete vylepšit intimní domácí atmosféru, vyberte si pro toto svítidlo teplý bílý světelný zdroj. Rozměry dvojitého svítidla Belano jsou následující: šířka 355 mm, výška 210 mm, vzdálenost od stropu 240 mm, průměr instalace 110 mm. Tento model se dodává bez světelného zdroje.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.7 kg |
| EAN: | 5998250335353 |
| Šířka (mm): | 355 mm |
| Výška (mm): | 210 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | černá |
| Barva svítidla: | černá |
| Materiál stínidla: | kov |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Patice: | E27 |
| Styl svítidla: | Industriální |
| Typ svítidla: | Bodová svítidla |
| Vzdálenost od stěny (mm): | 240 |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
