Svítidlo RABALUX 3536 BELANO, E27 3x MAX 40W, IP20, -K, -lm, černá
Trojité bodové svítidlo Belano v průmyslovém stylu bude puritánskym nábytkem ve vašem moderním obývacím pokoji, ložnici nebo pracovně. Celokovové matné černé svítidlo je ozvláštněné mřížkovými stínítky a je možné jej připevnit na strop pomocí velké okrouhlé dekorativní základny. Svítidlo Belano lze použít s třemi žárovkami, z nichž každá má výkon až 40 W, patice je E27. Světlo nerušeně vytéká z bodového svítidla přes symbolické stínidla podobné klecím. Pokud chcete vylepšit intimní domácí atmosféru, vyberte si pro toto svítidlo teplé bílé světelné zdroje. Rozměry trojitého bodového svítidla Belano jsou následující: průměr 475 mm, vzdálenost od stropu 225 mm, instalační průměr 200 mm. Tento model se dodává bez světelných zdrojů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.02 kg |
| EAN: | 5998250335360 |
| Výška (mm): | 225 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | černá |
| Barva svítidla: | černá |
| Materiál stínidla: | kov |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Patice: | E27 |
| Průměr (mm): | 475 mm |
| Styl svítidla: | Industriální |
| Typ svítidla: | Bodová svítidla |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
