Svítidlo RABALUX 3540 BELANO, E27 4x MAX 40W, IP20, -K, -lm, černá
Závěsné svítidlo Belano se 4 žárovkami v průmyslovém stylu bude zvláštním kusem nábytku ve vašem moderním obývacím pokoji, ložnici nebo pracovně. Celokovové matné černé svítidlo je ozvláštněné mřížkovité stínítkem a je možné jej připevnit na strop pomocí okrouhlé dekorativní základny. Svítidlo Belano lze použít se čtyřmi žárovkami, z nichž každá má výkon až 40W, patice je E27. Světlo bez překážky vytéká ze svítidla přes symbolické stínítko podobné kleci. Pokud chcete vylepšit intimní domácí atmosféru, vyberte si pro toto svítidlo teplý bílý světelný zdroj. Rozměry závěsného svítidla Belano se 4 žárovkami jsou následující: průměr každého stínidla je 130 mm, vzdálenost od stropu 1 500 mm, instalační průměr 120 mm. Tento model se dodává bez světelných zdrojů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.5 kg |
| EAN: | 5998250335407 |
| Šířka (mm): | 680 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | černá |
| Barva svítidla: | černá |
| Materiál stínidla: | kov |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Patice: | E27 |
| Průměr (mm): | 130 mm |
| Styl svítidla: | Industriální |
| Typ svítidla: | Závěsná svítidla |
| Vzdálenost od stropu (mm): | 1500 |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
