Svítidlo RABALUX 3542 ZENAIDA, E27 1x MAX 60W, IP20, -K, -lm, matná černá
Nástěnné svítidlo Zenaida v moderním stylu bude charakteristickým doplňkem vašeho moderního obývacího pokoje, ložnice, jídelny nebo dokonce kuchyně. Matné černé svítidlo vyrobené z kovu je doplněno průhledným skleněným stínítkem s páskou ve zlaté barvě uvnitř, které obklopuje světelný zdroj. Toto nástěnné svítidlo je možné připevnit na zeď pomocí okrouhlé matné černé dekorativní základny. Svítidlo Zenaida je jako velkolepá a lahodná kávová specialita naplněna v šálku z dvojitého skla, která visí hlavou dolů na stěně. Tento model lze použít s jednou žárovkou s výkonem až 60W. Typ patice je E27. Pokud chcete vylepšit intimní a útulnou atmosféru, vyberte si pro toto svítidlo teplý bílý světelný zdroj. Rozměry nástěnného svítidla jsou následující: průměr stínítka je 140 mm, výška svítidla je 200 mm, vzdálenost od stěny 200 mm, instalační průměr 120 mm. Tento model se dodává bez světelného zdroje.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.76 kg |
| EAN: | 5998250335421 |
| Šířka (mm): | 140 mm |
| Výška (mm): | 200 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | průhledná |
| Barva svítidla: | matná černá |
| Materiál stínidla: | Sklo |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Patice: | E27 |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Typ svítidla: | Nástěnná svítidla |
| Vzdálenost od stěny (mm): | 200 |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
