Svítidlo RABALUX 3544 ZENAIDA, E27 4x MAX 60W, IP20, -K, -lm, matná černá
Moderní závěsné svítidlo Zenaida se 4 žárovkami bude útulným doplňkem k zařízení vašeho moderního obývacího pokoje, ložnice, jídelny nebo dokonce kuchyně. Matné černé svítidlo vyrobené z kovu je doplněno průhlednými skleněnými stínítky, z nichž každý má uvnitř světelný zdroj, který má zlatou stužkovou výzdobu. Toto závěsné svítidlo lze připevnit na strop pomocí dlouhého čtvercového ozdobného podstavce. Hlavy svítidla jsou spojeny s ozdobnou paticí textilními kabely. Každá hlava svítidla Zenaida je jako velkolepá a lahodná kávová specialita naplněna ve sklenici s dvojitým sklem, která visí vzhůru nohama na stěně. Tento model je možné použít se čtyřmi žárovkami, z nichž každá má výkon až 60W. Typ patice je E27. Pokud chcete vylepšit intimní a útulnou atmosféru, vyberte si pro toto svítidlo teplé bílé světelné zdroje. Rozměry závěsného svítidla se 4 žárovkami jsou tyto: šířka 730 mm, průměr každého stínítka je 155 mm, vzdálenost od stropu 1 200 mm. Tento model se dodává bez světelných zdrojů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 3.88 kg |
| EAN: | 5998250335445 |
| Šířka (mm): | 730 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | průhledná |
| Barva svítidla: | matná černá |
| Materiál stínidla: | Sklo |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Patice: | E27 |
| Průměr (mm): | 155 mm |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Typ svítidla: | Závěsná svítidla |
| Vzdálenost od stropu (mm): | 1200 |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
