Svítidlo RABALUX 3547 FEDORA, E14 1x MAX 40W, IP20, -K, -lm, světle hnědá
Moderní bodové svítidlo Fedora bude skvělým kouskem zařízení vašeho obývacího pokoje nebo ložnice. Toto celokovové nástěnné svítidlo vyrobené ze světle hnědé a zlaté barvy lze připevnit na zeď pomocí okrouhlé dekorativní základny. Jeho zvláštností je perforované, válcovité, zlato obarvené vnitřní stínítko, které přesahuje světlehnědé vnější stínítko. Svítidlo Fedora může být použito s jednou žárovkou s výkonem až 40W. Typ patice je E14. Chcete-li v místnosti vytvořit intimní, útulnou atmosféru, kterou dokonale podporují zlaté prvky tohoto svítidla, vyberte si teplý bílý světelný zdroj. Rozměry bodovéh svítidla Fedora jsou následující: výška 150 mm, šířka 100 mm, vzdálenost od stěny 145 mm, průměr instalace 90 mm. Tento model se dodává bez světelného zdroje.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.42 kg |
| EAN: | 5998250335476 |
| Šířka (mm): | 100 mm |
| Výška (mm): | 150 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | zlatá |
| Barva svítidla: | světle hnědá |
| Materiál stínidla: | kov |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Patice: | E14 |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Typ svítidla: | Bodová svítidla |
| Vzdálenost od stěny (mm): | 145 |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
