Svítidlo RABALUX 3550 FEDORA, E14 4x MAX 40W, IP20, -K, -lm, světle hnědá
Bodové svítidlo Fedora se 4 žárovkami v moderním stylu bude jemným kouskem zařízení vašeho obývacího pokoje nebo ložnice. Toto celokovové svítidlo vyrobené ze světle hnědé a zlaté barvy se dá připevnit na strop pomocí okrouhlé dekorativní základny. Jeho zvláštností jsou perforované, válcovité, zlaté stínící stínidla, které přesahují světlehnědé vnější stínidla. Svítidlo Fedora může být použito se čtyřmi žárovkami, každá s výkonem až 40W. Typ patice je E14. Chcete-li v místnosti vytvořit intimní, útulnou atmosféru, kterou dokonale podporují zlaté prvky tohoto svítidla, zvolte teplé bílé světelné zdroje. Rozměry bodového svítidla Fedora se 4 žárovkami jsou následující: šířka 760 mm, výška 160 mm, vzdálenost od stropu 175 mm, průměr instalace 90 mm. Tento model se dodává bez světelných zdrojů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.5 kg |
| EAN: | 5998250335506 |
| Šířka (mm): | 760 mm |
| Výška (mm): | 160 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | zlatá |
| Barva svítidla: | světle hnědá |
| Materiál stínidla: | kov |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Patice: | E14 |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Typ svítidla: | Bodová svítidla |
| Vzdálenost od stropu (mm): | 175 |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
