Svítidlo RABALUX 3642 Picture light, E14 2x40W bronzová
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | nástěnná, stropní, desková Rabalux |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.59 kg |
| EAN: | 5998250336428 |
| Barva: | . |
| Šířka (mm): | 362 mm |
| Výška (mm): | 180 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva svítidla: | bronzová |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Patice: | E14 |
| Strana v katalogu: | 180 |
| Styl svítidla: | Klasické |
| Typ svítidla: | Osvětlení obrazů |
| Vzdálenost od stěny (mm): | 180 |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
