Svítidlo RABALUX 3644 Picture light, G9 2x40W bronzová
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | nástěnná, stropní, desková Rabalux |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.51 kg |
| EAN: | 5998250336442 |
| Barva: | . |
| Šířka (mm): | 293 mm |
| Výška (mm): | 100 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva světla (K): | 2700 K |
| Barva svítidla: | bronzová |
| Energetická třída: | G |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Patice: | G9 |
| Příkon (W): | 4 W |
| Strana v katalogu: | 181 |
| Styl svítidla: | Klasické |
| Svítivost (lumen): | 370 lumen |
| Typ svítidla: | Osvětlení obrazů |
| Vzdálenost od stěny (mm): | 180 |
| Životnost: | 2000 hod. |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
