Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | nástěnná, stropní, desková Rabalux |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.65 kg |
| EAN: | 5998250336947 |
| Šířka (mm): | 400 mm |
| Výška (mm): | 400 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | bílá vzorovaná |
| Barva svítidla: | bílá |
| Materiál stínidla: | Sklo |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Patice: | E27 |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Typ svítidla: | Závěsná svítidla |
| Vzdálenost od stropu (mm): | 900 |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
