Svítidlo RABALUX 3696 WASABI, LED 1W, IP20, -K, -lm, oranžová
Dekorativní svítidlo Wasabi ve středomořském stylu bude krásným zdrojem světla v obývacím pokoji, ložnici nebo dětském pokoji. Toto oranžové solné svítidlo ve tvaru půlměsíce je doplněno o okrouhlou dekorativní základnu z dubu a je schopno RGB osvětlení, čímž poskytuje příjemné atmosférické osvětlení místnosti. Kouzelné barvy svítidla Wasabi okouzlí před usnutím nejen dospělých, ale i těch nejmenších. Solné svítidlo má zabudovaný LED světelný zdroj o výkonu 1W. Toto dekorativní svítidlo, které lze ovládat přes USB připojení, má šířku 90 mm a výšku 120 mm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.65 kg |
| EAN: | 5998250336961 |
| Šířka (mm): | 90 mm |
| Výška (mm): | 120 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | oranžová |
| Barva svítidla: | oranžová |
| Materiál svítidla: | kamenná sůl/ dřevo |
| Příkon (W): | 1 W |
| Styl svítidla: | Mediteránní |
| Typ svítidla: | Dekorativní lampy |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
