Svítidlo RABALUX 3875 TOMA, LED 30W, IP44, -K, -lm, chromová
Koupelnové svítidlo Toma s hvězdným efektem bude vynikající volbou, pokud chcete na osvětlení své koupelny použít moderní stropní svítidlo se zdrženlivým vzhledem. Kovové svítidlo v chromové barvě je doplněno bílým akrylovým stínidlem. Toto kulaté stropní svítidlo obsahuje energeticky úsporný zabudovaný LED světelný zdroj s výkonem 30 W, světelným tokem 2100 lumenů a barevnou teplotou 4 000 K. Životnost inteligentní žárovky vyzařující přirozené bílé světlo je skutečně fantastická: 50 000 hodin! Koupelnové svítidlo Toma má krytí IP44, které zaručuje, že je chráněno proti vniknutí předmětů do průměru 1 mm a proti stříkající vodě z libovolného směru. Průměr tohoto stropního svítidla je 375 mm, vzdálenost od stropu je 63 mm. Na tento model nabízíme 5letou záruku.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.1 kg |
| EAN: | 5998250338750 |
| Krytí (IP): | IP44 |
| Barva stínidla: | bílá |
| Barva světla (K): | 4000 K |
| Barva svítidla: | chromová |
| Energetická třída: | G |
| Materiál stínidla: | akryl |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Průměr (mm): | 375 mm |
| Příkon (W): | 30 W |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Svítivost (lumen): | 2100 lumen |
| Typ svítidla: | Stropní svítidla |
| Vzdálenost od stropu (mm): | 63 |
| Životnost: | 50000 hod. |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
