Svítidlo RABALUX 3918 SORINA, E14 6x MAX 40W, IP20, 3000-6000K, 1800lm, patinovaná mosaz
Závěsné svítidlo Sorina v klasickém stylu bude typickým a velkolepým nábytkem ve vašem tradičně zařízeném obývacím pokoji nebo ložnici. Tento model, který se skládá z kovového svítidla starožitné bronzové barvy a stínítka z bílého skla, je možné připevnit ke stropu pomocí čtvercového ozdobného podstavce. Čtyři hlavy svítidla jsou umístěny vedle sebe na dlouhé nosné tyči; stínidla mají charakteristický tvar a jsou ve spodní části otevřené. Výšku tohoto závěsného svítidla lze nastavit mezi 750 a 1 720 mm. Svítidlo lze použít se čtyřmi žárovkami, z nichž každá má výkon až 40W. Typ patice je E14. Pokud chcete vylepšit intimní a útulnou atmosféru, vyberte si pro toto svítidlo teplé bílé světelné zdroje. Rozměry závěsného svítidla Sorina jsou následující: šířka 830 mm, průměr každého stínítka je 140 mm, instalační průměr 260 mm. Tento model se dodává bez světelných zdrojů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 3.6 kg |
| EAN: | 5998250339184 |
| Výška (mm): | 205 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | bílá |
| Barva svítidla: | patinovaná mosaz |
| Materiál stínidla: | Sklo |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Patice: | E14 |
| Průměr (mm): | 485 mm |
| Styl svítidla: | Klasické |
| Typ svítidla: | Stropní svítidla |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
